szukam dziewczyny | Forum

Strony: 1 2 »
Julek9876 CZE 1
szukam dziewczyny do 16 lat
hasan22 CZE 1

Cytuj z sebn14 możesz pokazać swoje zdjęcie jak wyglądasz a nie tak w ciemno? 
A co, nie masz przy czym konia walić że o zdj prosisz?
Artur2006 CZE 1
Pan"sebn14" jest pedofilem uważajcie na niego
Adrians16 CZE 1
jesteś normalnie nienormalny xD ciągle o tym waleniu, przestań zaspamiać to forum RANDKOWE DLA MŁODZIEŻY a nie pogadankowe dla  dorosłych z nieletnimi na zboczone tematy. Fuksa masz że jeszcze nie zainteresowały się tobą odpowiednie organy albo nikt ci nie obił gęby :) także doradzam usunięcie się stąd póki czas. Że ty się nie boisz tak hulać w necie, jakbyś taką gadkę przykładowo wstawiał mojemu 15 yo bro to bym cię tak kopnął że byś wyleciał w kosmos :D sorry za trochę uniesienie się
GregTheHuman CZE 1

Cytuj z sebn14

No więc Artur2006"mam do ciebie ciekawe pytanie na tym portalu

można wpisać w rejestracji swój wiek do 22 lat! Odpowiedz :) jak

wpisać powyżej 22 lat na tym portalu jakie są na to sposoby bo ja

mam wpisane nie prawidłowy wiek na tej stronie randkowej Odp!! 

Nie bez powodu maksymalny wiek to 22 lata. 
GregTheHuman CZE 2

Cytuj z sebn14

ARTUR2006 kolego spójrz na to z innej strony jest tak że przecież każdy chłopak wali

konia więc każdy musiałby mieć grzech od Boga tak naprawdę 

jest to miłość kochanie samego siebie lub drugiego człowieka?

Nigdy wcześniej nie widziałem tak pokracznej próby usprawiedliwienia pedofilli. 

ALE załużmy na chwilę że twoja abominacyjna wypowiedź ma jakikolwiek sens. Sprowadzasz Boga do rozmowy o wykorzystywaniu nieletnich, starając się tłumaczyć tym swoje paskudne zachowanie w internecie i oczekujesz że ktoś się z tobą zgodzi? Nie jesteś w stanie odróżnić miłości od pociągu seksualnego i to wydaje się sednem twojego problemu. Pisałem wcześniej pod jednym z twoich wpisów o ośrodkach leczenia dla takich jak ty i jak na razie nie uzyskałem odpowiedzi i doskonale wiem dlaczego. Nie chcesz się zmieniać. Jak na razie nie dosięgneły cię realne konsekwencje, więc nie widzisz celu w podejmowaniu terapii, ale mogę ci zapewnić że niedługo ten dzień nadejdzie i skończysz tam, gdzie należą osoby, które nawet nie starają się sobie pomóc - w więzieniu.

P.S Nie jestem Artur2006.

Adrians16 CZE 2

#halo Admin eteena #prokuratura

pobawić to się możesz z swoim dzieckiem a nie szukać cudzych dzieci do zabaw, pisz pisz szukaj szukaj dzieci do zabawy aż w końcu natrafisz na takiego co powie o tym swoim rodzicom a oni panu prokuratorowi xD i skończy się zabawa i jedyna zabawa jaka wówczas pozostanie to z współtowarzyszami w pierdlu xD

Mati2k19 CZE 2

Cytuj z Adrians16

#halo Admin eteena #prokuratura

pobawić to się możesz z swoim dzieckiem a nie szukać cudzych dzieci do zabaw, pisz pisz szukaj szukaj dzieci do zabawy aż w końcu natrafisz na takiego co powie o tym swoim rodzicom a oni panu prokuratorowi xD i skończy się zabawa i jedyna zabawa jaka wówczas pozostanie to z współtowarzyszami w pierdlu xD

Jacy współtowarzysze. W więzieniu zazwyczaj pedofilii zabijają typy z dożywociem. Możliwe że pomyliłem więzienia amerykańskie z polskimi 
Adrians16 CZE 2

Cytuj z Mati2k19
Jacy współtowarzysze. W więzieniu zazwyczaj pedofilii zabijają typy z dożywociem. Możliwe że pomyliłem więzienia amerykańskie z polskimi 

Może i masz rację :) jednak to w każdym razie lepiej niż więzienie w Tajlandii czy obóz w Korei Północnej xD

Wikt0ria CZE 2
No kurde, kiedy to nie ma o czym pisać. 13-latek szuka dziewczyny a zgłasza się facet prawie 10 lat starszy od niego i się o brak zdjęcia czepia dla mnie to jest proste i bezdyskusyjne i no eh halo admin 
GregTheHuman CZE 2
Dokładnie 15 lat starszy. W innym poście mówi że ma 28 lat...
Adrians16 CZE 2
to jest wg mnie typo jakiś nie do końca normalny, bo chyba jakiś pedofil o dość normalnym IQ to by się bał że ktoś go poda gdzieś coś i by już się zawinął stąd i poszedł szukać sobie ofiar gdzieś indziej, a ten typo siedzi tu i pisze jakieś pierdoły, jeszcze nie do końca da się go zrozumieć, bo nie do końca po polskiemu xD reasumując wygląda na to że to jakiś typo o niskim IQ co nie do końca sobie zdaje sprawę wgl co robi, ale to taka moja wstępna diagnoza po tym co widzę co typo tu pisze :) to cokolwiek by się nie napisało to on swoje i tak, no i czy tu jest jakiś admin co by ukrócił jego żądze xD
GregTheHuman CZE 3

Cytuj z sebn14 Wygląda na to że pewne sprawy reasumując są związane wyłącznie z
pedofilem na tym się pochyla społeczność cała każda zabawa znana
dziecku i dorosłemu dokłada złe myśli nie pożądane rzeczy stają się
nieczystymi zjawiskami ujawnianymi faktami będące dotykiem zła
wykorzystaniem seksualnym nieletnich gwałcenie to są sprawy które
się nawet fizjologom nie śniły nadprzyrodzone siły niestety to prawda:)
chciałem i czepiałem się o brak zdjęcia ponieważ chcę poznać w jasno
nowego młodszego kolegę szczególnie żeby się z nim bawić np., karty
warcaby chowanie rzeczy różnica wieku jest tutaj nieistotnym czynnikiem.....~!~!~!~!
W takim razie, wyjaśnij mi dlaczego we wcześniejszych wpisach dotyczących zaprzyjaźniania się wielokrotnie wspominałeś o masturbacji, określając ją jako "zabawe". Jeżeli rozpoczynasz temat o zabarwieniu seksualnym na forum z ludźmi znacznie młodszymi od siebie to nie dziw się że ktoś wyciągnie adekwatne do sytuacji wnioski. 

Cytuj z GregTheHuman
Cytuj z sebn14 Wygląda na to że pewne sprawy reasumując są związane wyłącznie z
pedofilem na tym się pochyla społeczność cała każda zabawa znana
dziecku i dorosłemu dokłada złe myśli nie pożądane rzeczy stają się
nieczystymi zjawiskami ujawnianymi faktami będące dotykiem zła
wykorzystaniem seksualnym nieletnich gwałcenie to są sprawy które
się nawet fizjologom nie śniły nadprzyrodzone siły niestety to prawda:)
chciałem i czepiałem się o brak zdjęcia ponieważ chcę poznać w jasno
nowego młodszego kolegę szczególnie żeby się z nim bawić np., karty
warcaby chowanie rzeczy różnica wieku jest tutaj nieistotnym czynnikiem.....~!~!~!~!
W takim razie, wyjaśnij mi dlaczego we wcześniejszych wpisach dotyczących zaprzyjaźniania się wielokrotnie wspominałeś o masturbacji, określając ją jako "zabawne". Jeżeli rozpoczynasz temat o zabarwieniu seksualnym na forum z ludźmi znacznie młodszymi od siebie to nie dziw się że ktoś wyciągnie adekwatne do sytuacji wnioski.  Potwierdzam 

Coś tu jest bardzo nie tak

sebn14 CZE 10

We wcześniejszych wpisach wspominałem nie o masturbacji tylko o przyjemnej 

zabawie gejowskiej i bi jest to oczywiste że kto lubi walenie wtedy dąży do tego

aby się spotkać z chłopcem na żywo i razem wspólnie to robić..... otóż tego typu 

znaki zachowania są normalnym zjawiskiem paranoidalnym ponieważ dzieciaki i

dorosłe chłopaki takie zabawy znają i lubią na porządku dziennym i nocnym ok:)

GregTheHuman CZE 10
Właśnie opisałeś jeden z najpowrzechniejszych przypadków pedofilli.

Czego nie rozumiesz?

Ale jaja, ja pierdole.
Dorotka11 CZE 10

siemka

sebn14 CZE 11
Wygląda na to że nie rozumiecie tematu walenia konia oświadczam wam uroczyście
pod przysięgą że jest to tylko i wyłącznie przyjemna zabawa niepolegająca na
skutkach ubocznych lub traumy najmłodszych jest bardzo związana z
gejami i bi osobami które w ten właśnie sposób spotykają się i bawią
wzajemnie sobie razem i nie ma w tym żadnych przeciwskazań dla
życia i zdrowia społeczeństwa miejsca oraz bytu każdego człowieka * * * *
sebn14 CZE 11